Dubay – Yerevan yo'nalishi martda va aprelda-da eng ommabop yo'nalish bo'ladi. Bu davrda aviachiptalarning o'rtacha narxi 3 896 287UZS.
Dubay dan Yerevan ga yo'nalishiga to'g'ridan-to'g'ri aviachiptalarBelgilangan joyga borishning eng oson yo'li to'g'ridan-to'g'ri reysdir. Dubay dan Yerevan ga yo'nalishida to'g'ridan-to'g'ri reyslarni ushbu aviakompaniyalar amalga oshiradi:
Almashuvli parvozlar uchun eng past narxlar Air Arabia tomonidan Pxuket shahrida almashuv bilan taklif qilinadi. Chipta narxi 12 718 666UZS dan boshlanadi.
Yodda tutingki, jo'nab ketishgacha qolgan kunlar soniga qarab, Dubay – Yerevan yo'nalishidagi chipta narxi 69% dan ko'proqqa o'zgarishi mumkin.
Aviasales.uz reysdagi o'z xohishingiz va moliyaviy imkoniyatlaringizga mos keladigan shart-sharoitlarni tanlashingiz uchun Dubay Yerevan yo'nalishiga chiptalarni oldindan sotib olishni maslahat beradi.