Milan – Yerevan yo'nalishi aprelda, may va iyunda-da eng ommabop yo'nalish bo'ladi. Bu davrda aviachiptalarning o'rtacha narxi 1 950 226UZS.
Milan dan Yerevan ga yo'nalishiga to'g'ridan-to'g'ri aviachiptalarBelgilangan joyga borishning eng oson yo'li to'g'ridan-to'g'ri reysdir. Milan dan Yerevan ga yo'nalishida to'g'ridan-to'g'ri reyslarni ushbu aviakompaniyalar amalga oshiradi:
Milan – Yerevan yo'nalishi uchun muqobil variant (qaytish bilan birga) — almashuv parvozi bilan bo'ladi. Prices start at 2 977 467UZS up to 8 002 068UZS.
Almashuvli parvozlar uchun eng past narxlar Wizz Air tomonidan Sofiya shahrida almashuv bilan taklif qilinadi. Chipta narxi 838 938UZS dan boshlanadi.
Arzon va qulay variantlarni bu aviakompaniyalar ham taklif etadi:
Milan – Yerevan yo'nalishi bo'yicha almashuvli parvoz sayohatingizni yanada qiziqarli qilish imkonini beradi. Almashuv ushbu joylarda bo'lishi mumkin:
Bu shaharlar bilan tanishish uchun ajoyib imkoniyat, chunki almashuv vaqti odatda kamida 6 soatni tashkil qiladi.
Shuni yodda tutingki, jo'nab ketishgacha qolgan kunlar soniga qarab, Milan – Yerevan yo'nalishidagi chipta narxi ikki martadan ko'proqqa oshishi mumkin.
Aviasales.uz reysdagi o'z xohishingiz va moliyaviy imkoniyatlaringizga mos keladigan shart-sharoitlarni tanlashingiz uchun Milan Yerevan yo'nalishiga chiptalarni oldindan sotib olishni maslahat beradi.